Kawalerka, ul. Tylna
Tylna, Sianów, zachodniopomorskie
- 255 000 zł
- 25 m²
- 10 200 zł/m²
Rafał Stasiak
Skontaktuj się
Kawalerka, ul. Tylna
Tylna, Sianów, zachodniopomorskie
zaktualizowane:
13 maja 2026
Kawalerka, ul. Tylna
Zaktualizowane: 13 maja 2026
255 000 zł 25 m² 10 200 zł/m²
2/3
1
2024
tak
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
2/3Liczba pokoi:
1Rok budowy:
2024Miejsce parkingowe:
takStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: kawalerka na sprzedaż
- Cena: 255 000 zł (10 200 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 25 m², 1 pokój, 1 łazienka; stan: dobry
- Budynek: blok mieszkalny; rok budowy: 2024 (blok w nowym budownictwie)
- technika budowy: tradycyjna/cegła
- Rozkład mieszkania: piętro 2/3
- Czynsz: 300 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane
- Kuchnia: aneks kuchenny
- Media: ogrzewanie: miejskie, centralne ogrzewanie
- Bezpieczeństwo: domofon/wideofon
- Miejsce parkingowe: tak
- Źródło: biuro nieruchomości: Express House Real Estate, zaktualizowane: 13.05.2026
- numer ogłoszenia: 11691/4158/OMS
Lokalizacja
- Adres: Tylna, Sianów, koszaliński, zachodniopomorskie
- W pobliżu: szkoła podstawowa, restauracja, kościół, bank
Opis nieruchomości
Mieszkanie idealne na start lub pod inwestycję!
Atuty nieruchomości:
- Metraż: 25 m² maksymalnie wykorzystana przestrzeń.
- Piętro: 2. piętro w kameralnym, 3-piętrowym bloku.
- Ekspozycja: Wschodnia poranne słońce idealnie doświetla wnętrze i nie nagrzewa go latem.
- Parkowanie: Ogólnodostępny, bardzo duży parking pod budynkiem. (...)
696 355...
696 355 039